Strajk zawieszony

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że z dniem 27.IV. (od soboty) strajk nauczycieli w naszej szkole zostaje zawieszony. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość i okazane wsparcie. Od poniedziałku 29.IV. zapraszamy wszystkich uczniów na lekcje wg.dotychczasowego planu.

Kontynuacja strajku

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że kontynuujemy ogólnopolski strajk szkół. Jeśli  zapadnie decyzja w Zarządzie Głównym ZNP w Warszawie o zakończeniu lub przerwaniu strajku, natychmiast Państwa powiadomimy. Prosimy o wyrazumiałość w tej szczególnej dla szkoły sytuacji.

Kontynuacja strajku ogólnopolskiego

Szanowni Rodzice

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy niepedagogiczny naszej placówki kontynuują ogólnopolski strajk szkół. Strajk trwać będzie do odwołania przez Zarząd Główny Związku Nauczycielstwa Polskiego. W czasie strajku nauczyciele odstąpią od prowadzenia planowych lekcji. Szkoła nie będzie też w stanie zapewnić uczniom zajęć opiekuńczych.

Uprzejmie proszę o wyrozumiałość w tej szczególnej dla szkoły sytuacji.

Tel kontaktowy do dyrektora: 606 – 181 – 961

Egzamin ósmoklasisty 2019

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 15 kwietnia w naszej szkole rozpoczynają się egzaminy ósmoklasisty i potrwają do środy 17 kwietnia.

Harmonogram zdawanych egzaminów jest następujący:

• 15 kwietnia (poniedziałek)- egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Początek testu o godz. 9:00.
  • 16 kwietnia (wtorek)- egzamin ósmoklasisty z matematyki. Początek tekstu o godz. 9:00.
  • 17 kwietnia (środa) -egzamin ósmoklasisty z języka obcego. Początek testu o godz. 9:00.

Egzamin rozpoczyna się o godz. 9.00, ale uczniowie przychodzą do szkoły ok. godz. 8.00 (wg.przyjazdów).

Trzymamy kciuki, życzymy powodzenia!!!